Álláslehetőség – Szakmai koordinátor – Putnok Város Önkormányzata

Putnok Város Önkormányzata az “Integrált térségi Gyermekprogramok” EFOP-1.4.2-2016-00031 azonosító számú projekt keretében hirdet „Szociális és gyermekjóléti szolgáltatás szakterületi koordinátor” pozíciót.

Munkakör főbb feladatai:

  • Szociális mentor személy koordinálásával a Szolgálat szolgáltatásának bővítése
  • Krízisalappal kapcsolatos szakmai adminisztráció
  • Települési szociális kapcsolattartó koordinálása
  • Civil Kollégium Alapítvány képzésein való részvétel
  • Szakmaközi hálózatok működtetése
  • Járási és települési szintű szakmai műhelyek működtetése a gyerekekkel és családjukkal foglalkozó szakemberek számára tapasztalatcserék, tudásbővítés, továbbképzési és képzési tevékenységek megvalósítása céljából
  • Szociális szakemberek tapasztalatcsere szervezése
  • Hálózatos együttműködést támogató programok a szociális területen dolgozók számára
  • Együttműködés a kiemelt projekt szakértőivel/munkatársaival, a kiemelt program által szervezett képzések szervezése

Munkavégzés helye:

  • Gyerekesély Iroda – Putnok, illetve egyéb feladatok ellátása érdekében Putnok járás területe

Munkaidő:

  • heti 20 óra

Munkakör betöltéséhez szükséges:

  • a szakterülethez kapcsolódó felsőfokú végzettség/nyelvvizsga hiányában abszolutórium
  • adott szakterületen legalább 3 év szakmai tapasztalattal kell rendelkezni
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • saját személygépkocsi

Foglalkoztatás jellege:

  • 2022.december 31-ig szóló munkaszerződéssel.

A jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal a Putnok Város Önkormányzata 3630 Putnok, Kossuth út 5., ill. a phivatal@putnok.hu email címre várjuk 2021. április 15-ig.